Ariston Kombi'den kampanya

Isıtma sektöründe faaliyet gösteren Ariston, Avea'nın Kiş Festivali kapsamında özel bir kampanya hazırladı

Ariston Kombi'den kampanya

Ariston ile Avea yeni bir kampanyaya başladı. . 2 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında bir Ariston Kombi satış noktasından kombi satın alan tüm Avea'lılara, Avea Kış Festivali kapsamında 250 TL değerindeki 2 yıl ek garanti ücretsiz olarak sunulacak.

Avea-Ariston kampanyası
Kampanyaya katılmak isteyen Avea'lıların, ARISTONKOMBI yazarak 5060'a mesaj atmaları ve cep telefonlarına gelecek kampanya katılım kodunu 444 82 84 Ariston Çağrı Merkezi'nden onaylatmaları yeterli. Böylece Avea'lılar, normalde 3 yıl olan Ariston Kombi garanti süresini 250 TL ek ücret ödemeden 5 yıla uzatma şansı yakalayacaklar.

Ariston Kombi, benzersiz tasarımı, ürün kalitesi ve satış sonrasında müşterilerine sunduğu hizmetler ile 2015 yılında da Türkiye'nin önde gelen ısıtma markası olmaya devam ediyor. Cares, Genus, Clas, Egis veya Matis modellerini tüketicilerle buluşturan Ariston, yoğuşmalı kombileri ile yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Kampanya ve Ariston kombi modelleriyle ilgili detaylı bilgi için Ariston satış noktaları veya ariston.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.