Ariston Kombi'nin yeni reklamı yayında

Ariston Kombi, tam yoğuşmalı kombi modellerini tanıttığı yeni reklam filmi ile yayında

Ariston Kombi'nin yeni reklamı yayında

Isıtma sektöründe faaliyet gösteren Ariston Kombi, tam yoğuşmalı kombi modellerini tanıttığı yeni reklam filmini yayına aldı. Alametifarika reklam ajansı tarafından hazırlanan Ariston Kombi reklamı, TV, radyo ve indernette yayına girdi.

Larissa-Burak Gacamer oynuyor
Ariston reklam filminin oyuncuları ise model Burak Gacamer ve Brezilyalı oyunca Larissa Gacamer oldu. "Tam Yoğuşma-Tam Konfor" sloganının kullanıldığı reklam filminin yönetmenliğini ise Barış Berberoğlu üstlendi. Ariston Kombi'nin yeni reklam filmindeki müziğin altında ise Nil Karaibrahimgil'in imzası bulunuyor. 

Yoğuşmalı model vurgusu
Ariston reklam filminde, firmanın yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağlayan tam yoğuşmalı kombi modellerine dikkat çekilirken, 5 yıllık garanti avantajına da vurgu yapılıyor. 

Ariston Thermo Group hakkında
Isıtma ve su ısıtma alanlarında faaliyetlerini sürdüren Ariston Thermo, tüm dünyana 250 milyon kişinin ürünlerinden yararlandığı bir firma niteliği taşıyor. Yılda 1.34 milyar Euro ciro elde eden ve 7.4 milyon ürünün satışını gerçekleştiren grup, tüm dünyada 150 ülke üzerinde 6 bin 600 çalışan istihdam ediyor. Toplam 53 şirket, 5 dış temsilciliği bulunan Ariston Thermo, 12 ülkede 22 üretim sahasına sahip...

Firma Bilgisi: Ariston