Ariston Thermo Group ısıtma sektörünün geleceğini bayilerle paylaştı

Ariston Thermo Group, Türkiye genelindeki bayileri ile Antalya´da bir araya gelerek 2013 değerlendirmesini ve 2014 iş hedeflerini paylaştı

Ariston Thermo Group ısıtma sektörünün geleceğini bayilerle paylaştı

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Isıtma sektörü ürünlerinde dünya devleri arasında bulunan Ariston Thermo Group, Türkiye genelindeki bayileri ile Antalya´da bir araya gelerek 2013 değerlendirmesini ve 2014 iş hedeflerini paylaştı. Toplantının moderatörlüğünü üstlenen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in Türkiye’deki komik uygulamalardan oluşan interaktif sunumu büyük ilgi gördü.

Kalite, güven ve enerji tasarrufunu bir arada sunarak yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan Ariston Thermo Group, 07-09 Mart 2014  tarihlerinde Antalya Su Hotel’de Türkiye genelindeki bayileriyle bir araya geldi. Açılış konuşmasını Ariston Thermo Group Türkiye Genel Müdürü Mete Zadil’in yaptığı toplantıda 2013 değerlendirmesi, 2014 yılı pazar değerlendirmesi ve hedefleri paylaşıldı. 2014 satış hedefleri, pazarlama stratejisi, tesisatçı sadakat programı “Ariston Club”daki  yenilikler ve büyük avantajlar sağlayan BACK UP Hizmet paketi hakkında detaylı bilgi aktaran Pazarlama Müdürü  Işıl Aksoy Ariston EVO model kombilerin garanti süresinin 5 yıla çıkarıldığı “İlave garanti kampanyası” hakkında bilgiler aktardı.
Toplantının sonunda Ariston ile 10 yılı tamamlamış bayilere plaketleri Genel Müdür Mete Zadil tarafından takdim edildi.

Moderatörlüğünü Kadir Çöpdemir’in üstlendiği toplantıda, Yapı Kredi Başekonomisti Cevdet Akçay, Türkiye’nin için bulunduğu ekonomik durum ve piyasalar ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Bayiler sunucu Korhan Abay’ın hazırladığı ve Ali Gülerman’ın moderatörlüğünde  gerçekleştirilen interaktif yarışma “YARIŞMAÇ”ta kıyasıya mücadele etti. En başarılı ilk 3 bayi yarışmanın sonunda kupalarını aldı. Bayiler, gala gecesinde sahneye çıkan Sibel Tüzün’ün birbirinden güzel şarkılarıyla tüm yılın yorgunluğunu attı.

Kalite, güven ve hızlı servis prensiplerinden ödün vermeyen Ariston Thermo Group’un ürün gamındaki tüm ürünler hakında bilgi aktaran Satış Öncesi ve Sistem Ürünleri Satış Müdürü Nihat Yıldırım ürün gamı ve ürün gamına yeni eklenen EVO serisi Genus Premium EVO HP model 115 kw ve 150 kw duvar tipi kazanlarıyla ilgili de teknik bilgiler verdi.