Ariston'un yeni kombisi tanıtıldı

Ariston Thermo'nun, yeni yoğuşmalı kombisi Cares Premium'un Samsun lansmanı yapıldı

Ariston'un yeni kombisi tanıtıldı

Isıtma ve kullanım suyu sistemleri sektörünün lideri Ariston Thermo'nun yeni ürünü CARES PREMIUM'un devam eden lansmanlarında bu seferki durak Samsun oldu. 100'den fazla bayinin katıldığı Samsun lansmanında bayilere genel ve teknik bilgiler verildi.

İstanbul ve Ankara'dan sonra Samsun
İstanbul'da ilk adımı atılan Ariston Thermo yeni ürün serisinin en önemli oyuncusu olan CARES PREMIUM'un lansmanlarının durağı bu kez Samsun oldu. İstanbul'dan sonra Ankara ve Konya'nın tanıştığı CARES PREMIUM kombi, bu kez Samsunlularla buluştu. Oldukça yoğun ilginin olduğu ve 100'den fazla bayinin katıldığı Samsun lansmanında ısıtma ve kullanım suyu sistemleri sektörünün lideri Ariston Thermo'nun yeni ürün serisinin tasarruf konusunda iddialı oyuncusu CARES PREMIUM hakkında bilgiler verildi.

Toplantıda konuşma yapan Ariston Thermo Samsun Bölge Müdürü Duran Binbuğa bugüne kadar "Tam Yoğuşma -Tam Konfor" sloganıyla tüketiciyi hep "en iyi" ile buluşturan Ariston Thermo'nun bu kez de yeni ürün serisinin en önemli oyuncusunu sunmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Ariston Thermo Pazarlama Müdürü Işıl Aksoy lansman turu hakkında bilgi vererek, "Enerji tasarrufu konusunda çok iddialı bir ürün olan CARES PREMIUM'un İstanbul'da başlattığımız ve önce Ankara'da, bugün de Samsun'da bitirdiğimiz Road-Show, Konya, Gaziantep ve Malatya'da devam ederek İzmir'de sona erecek" dedi.

Aksoy yaptığı konuşmada Ariston Thermo CARES PREMİUM'un en önemli özelliğinin tasarruf sağlaması olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

"Türkiye'nin farklı bölgelerinde 11 bin saat zorlu çalışma şartlarında test edilen CARES PREMIUM'un en önemli özelliği, üst düzey tam yoğuşma teknolojisi sayesinde, yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağlaması. Bu da doğalgaz faturasında büyük bir indirim demek. Aynı zamanda CARES PREMIUM, ısıtma ve su ısıtma dışında "yenilenebilir enerji" özelliğine de sahip."
Pazarlama Müdürü Işıl Aksoy´un konuşmasının ardından Ariston Thermo Proje ve Sistem Ürünleri Müdürü Nihat Yıldırım, ürünlerle ilgili teknik bilgiler verdi.