Ark Residence Güneşli özel ödeme planları!

Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan Ark Residence Güneşli için birbirinden özel ödeme planları hazırlanabiliyor

Ark Residence Güneşli özel ödeme planları!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli semtinde inşa edilen Ark Residence, önemli merkezlere yakın olması açısından konumu ile ön plana çıkıyor. Projede teslimlerin 2017 yılının son çeyreğine doğru yapılması bekleniyor.

Ark Residence Güneşli’den daire satın almak için, tutarın yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak verildiğinde geriye kalan yüzde 75’lik kısmı için firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sağlanabiliyor.

Ya da daire bedelinin yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak hemen verildiği taktirde yüzde 75’lik kısmı için banka kredisi kullanılıyor, geriye kalan yüzde 15’lik kısım ise teslim tarihinde ödeniyor.

Güneşli Ark Residence projesinin sosyal donatıları içerisinde; lobi salonu, 7/24 güvenlik hizmeti, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, spor salonu, spor sahaları, otopark alanı ve daha bir çok aktivite alanı mevcut.

Ferah daire alternatifleri sunan Keleşoğlu Ark Residence’ta 1+1 dairelerin alanı 73 metrekare ila 87 metrekare; 2+1 dairelerin alanı 106 metrekare ila 186 metrekare; 3+1 dairelerin alanı ise 158 metrekare, 183 metrekare ve 225 metrekare olarak belirleniyor.

 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ark Residence Güneşli