Ark Residence nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ark Residence Güneşli'de konumlandırılıyor. Ark Residence Arel ve Kumburgaz üniversitelerine yakın konumda, TEM ve E-5'in tam ortasında yer alıyor

Ark Residence nerede?

Ark Residence nerede? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 3 bin 863 metrekare arsa alanı üzerindeki Ark Residence teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Ark Residence 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks dairelerden meydana geliyor.

Ark Residence toplam 110 adet daireden oluşuyor. Ark Residence satılık daire büyüklükleri 73 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiyor. Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ark Residence 11 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Ark Residence projesinde 110 daire, 8 dükkan ve 2 ofis bulunuyor. Ark Residence metrekare birim fiyatı 4 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiyor. Ark Residence Arel ve Kumburgaz üniversitelerine yakın konumda, TEM ve E-5'in tam ortasında konumlandırılıyor.

Ark Residence satılık dairelerden almak isteyenlere, peşin ödemelerde indirim ile banka kredisi imkanı sağlanıyor. Ark Residence özellikleri arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer,  spor alanları yer alıyor. Ark Residence daireleri ankastre beyaz eşyalarla beraber teslim ediliyor.

Ark Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ark Residence Güneşli'de konumlandırılıyor. Ark Residence Arel ve Kumburgaz üniversitelerine yakın konumda, TEM ve E-5'in tam ortasında yer alıyor.

Ark Residence adres bilgileri: Evren Mah. Bahar Cad. No:81 Bağcılar/İstanbul

Ark Residence telefon numarası
0 212 653 50 03

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ark Residence