Ark Residence satılık

Ark Residence satılık daire özellikleri içerisinde sauna, fitness merkezi ve çocuk yüzme havuzu gibi özellikler yer alıyor

Ark Residence satılık

Ark Residence satılık daire özellikleri içerisinde sauna, fitness merkezi ve çocuk yüzme havuzu gibi özellikler yer alıyor. Farklı mimarisi ile dikkat çeken Ark Residence konut sahibi olacaklara havuz manzarası, açık yüzme havuzu, güvenlik ve otopark gibi imkanlar sunuyor. 

Ark Residence satılık

Ark Residence satılık fiyatları ise metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. 4 bin lira ile 6 bin lira arasında değişen metrekare fiyatlarına sahip Ark Resşdence projesinde firma bünyesinde 2 aya kadar vade farksız taksit sunuluyor. 

Ağustos 2017'de teslim edilmesi planlanan Ark Residence Atatürk Havalimanına yakınlığı ile her yere kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Ark Residence projesinde kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. 

[resim]

Güneşli'de yükselen Ark Residence TEM ve E-5 karayolunun tam ortasında konumlanıyor. Ark Residence adres ; Evren Mah. Bahar Cad. No: 81 Bağcılar - İstanbul 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ark Residence