Ark Vista Evleri

Ark Vista projesi artık tamamlanmış konutlarıyla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır

Ark Vista Evleri

Zümrüt yeşili bir yaşamın rengini tatmak, konforla iç içe bir rahatlığın zindeliğini hissetmek artık hayal olmaktan çıktı. Düşleri gerçeğe dönüştüren projenin adı ise Ark Vista Evleri'dir. Ormanın nefis ağaç kokusunun kıyısında bir zümrüt ortamıyla ilk buluşma 2011 yılında oldu. Ark Vista projesi artık tamamlanmış konutlarıyla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Projenin konumu Belgrad ormanlarının kıyısında yer almakta olup harika kuş cıvıltılarına eşlik eden ve ağaç kokusunun tertemiz kokusunun eksik olmadığı 13.500 metre karelik bir alanda yer alıyor. Böylece toplam 13 adet ultra lüks villa müşterilerini bekliyor. Şehrin o metropol karmaşasından tamamen uzakta stresten eser olmayan bir doğa manzarasında yaşam imkanı sunuyor. Son teknolojik ekipmanlarla elektronik güvenlik sistemi ile de korunmaktadır.

Fitness, SPA merkezi, hizmetliler için barınma imkanı, şömine, bahçe terası ve 75 metre karelik jakuzinin de içinde bulunduğu terasıyla göz kamaştıran bir konfora sahip. Villaların mimarisinde ise İtalya'nın ünlü tasarımları dikkate alınmıştır. Kat planlarına gelince; salon 50.91 m2, mutfak 14,39 m2, misafir odası 10,13 m2, banyo ise 4,44 metre kare şeklinde yapılmıştır. Toplamda ise giriş katı 134 metre kare, birinci kat 127 metre kare büyüklüğe sahiptir. Son olarak ikinci kat 27 metre kare olarak yapılmıştır. Konutun iç ve dış konforu en iyi yapı malzemelerinden üretilmiş olup ses ve ısı yalıtımı mükemmel düzeydedir. Projenin sloganında olduğu gibi 'konfor, güven ve yeşil' bir arada müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Proje Bilgisi: Ark Vista Evleri