Arma'da son fırsat günleri

Okkalar İnşaat’ın, Kurtköy’de hayata geçirdiği Arma rezidans kapsamındaki kampanyası 31 Ağustos'ta sona eriyor

Arma'da son fırsat günleri

Okkalar İnşaat, Arma Residence’da hemen teslim son daireler için başlattığı ve 31 Ağustos tarihine kadar uzattığı Ramazan Kampanyasından yararlanabilmek için son fırsat günleri. Bu ay sonuna kadar devam edecek kampanyada hemen teslim daireler için, banka kredisi kullanımında 60 ay sıfır faiz, Okkalar ödeme modelinde ise 30 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

177 bin 600'den başlayan fiyatlar
Kurtköy’ün yüksek getiri fırsatı sunan en ekonomik rezidans projesinde fiyatlar 177 bin 600 liradan başlıyor. Satın alıp kiralama yapmak isteyenlere ücretsiz kiralama desteği sağlanırken kampanya süresince peşin alımlarda özel indirimler de uygulanıyor.

Ev ve iş yaşamını birlikte sunan Arma Residence, hemen teslim olmasına rağmen hala bölgenin en ekonomik rezidansı durumunda. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “Hem ekonomik, hem hemen teslim, hem kredi kullanımında 60 ay sıfır faiz imkanı sunduğumuz kampanyayla şimdi bir rezidans sahibi olmak çok daha kolay. Ayrıca, kredi kullanmak istemeyenler için ek olarak, kendi ödeme modelimizi de hazırladık. Okkalar ödeme modeline göre banka kredisi kullanmak istemeyenlere 30 ay sıfır faizli ödeme imkanı da sağlıyoruz. Hemen satın alıp oturmak veya kiraya vermek isteyen yatırımcılar için oldukça cazip bir fırsat” dedi.

Arma’da yaşam başlıyor
Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 daire ve 20 ticari birimin bulunduğu Arma’da yaşam bu ay başlıyor. İstanbul’un yükselen yıldızı olarak tanımlanan bölgelerinden Kurtköy’ün tam merkezinde bulunan Arma Residence, çevresinde yer alan büyük çaplı projelerin de odak noktasında.

Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marinturk, ViaPort AVM, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri gibi bölgeye değer katan yatırımlar, Arma Residence’a oldukça yakın mesafede. Yapımı devam eden yüksek hızlı tren projesindeki istasyonlardan birisi de Kurtköy’de olacak.