Arma’dan lansmana özel fiyatlar

Kurtköy’de yapımına başlanan ve satışa sunulan ARMA Business&Life’ta fiyatlar, 137 bin liradan başlıyor

1 Mayıs 2012
Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki projesi ARMA Business&Life’ın satışlarına başladı. Özel lansman fiyatlarıyla satışa sunulan ve 24 ayda teslim edilecek proje toplam 30 milyon liralık yatırım tutarına sahip.
İş ve konut yaşamını birlikte sunan konsept proje, 14 bin metrekare arsa üzerinde yükselen 264 bağımsız birimden oluşuyor. 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede, büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen home-ofisler bulunuyor. 21 Mayıs’a kadar lansman fiyatlarıyla satışı devam edecek olan projenin ortalama metrekare satış fiyatları 2 bin 200 ile 3 bin 100 lira arasında değişiyor. Stüdyodan 3+1’e kadar değişen seçeneklerin bulunduğu home-ofislerin fiyatı ise 137 bin liradan başlıyor. Bütün home-ofislerin, Sabiha Gökçen Havaalanı’na baktığı projede home-ofislerin yüzde 10’u satılmış durumda.
264 bağımsız birimden oluşan projede, toplantı odaları, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan çok amaçlı spor tesisleri, çocuk oyun parkı yer alıyor. Ayrıca herkes aldığı birimin büyüklüğüne bakılmaksızın, sosyal tesislerden eşit şekilde yararlanabiliyor.
14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip ARMA Business&Life, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor. 11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak ayrılıyor. Proje, Viaport Alışveriş Merkezine 3,5 km, Sabiha Gökçen havalimanına 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede konumlanıyor.