Arma Menta Kartal fiyatları 334 bin TL'den

Okkalar İnşaat'ın Kartal Soğanlık'ta hayata geçirdiği Arma Menta Kartal fiyatları 334 bin TL'den başlıyor

Arma Menta Kartal fiyatları 334 bin TL'den

Okkalar İnşaat'ın Kartal Soğanlık'ta hayata geçirdiği Arma Menta Kartal fiyatları 334 bin TL'den başlıyor. Doğal yaşam konsepti ile ön çıkan proje Aydos Ormanı manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 

1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi

2018 yılında teslim edilmesi beklenen Arma Menta projesi 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 76 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 158 adet daireye yer veriliyor. 

İndirimli fiyatlarla lansman öncesi satışlar başladı

Arma Menta fiyatları 334 bin TL'den başlıyor. İlk 15 daire için indirimli fiyatlar ise 294 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Temeli Ekim ayının sonunda atılacak olan Kartal Arma Menta projesinde lansman öncesi satışlar indirimli fiyatlarla devam ediyor. 

Arma Menta nerede? 

Kartal Soğanlık'ta hayata geçirilen Arma Mental projesi, Kartal metrosuna 900 metre mesafede yer alıyor. E-5 ve TEM'e yakın bir mesafede yer alan proje, hastaneler, üniversiteler ve alışveriş merkezlerine olan ulaşım kolaylığı ile avantajlı bir konuma sahip. 

Firma Bilgisi: Okkalar Inşaat
Proje Bilgisi: ArmaMenta