Arma Menta Kartal teslimleri 2018 yılında!

Okkalar İnşaat'ın yeni projesi Arma Menta Kartal teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek

Arma Menta Kartal teslimleri 2018 yılında!

Okkalar İnşaat'ın yeni projesi Arma Menta Kartal teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek. Soğanlık bölgesinde yer alan proje Aydos Ormanı manzaralı konumu ile dikkat çekiyor. 

5 bin metrekare alan üzerinde kurulan Arma Menta, 1+1 ve 2+1 tipinde, büyüklükleri 76 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen 158 adet daireden meydana geliyor. 

Kartal metrosuna 900 metre mesafede inşa edilen Kartal Arma Menta projesinde aile kavramı ön planda tutuluyor. Lansman öncesi indirimli fiyatlarla satılan projenin temeli Ekim ayı sonunda atılacak. 

Arma Menta fiyatları 334 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ilk 15 daire için indirimli fiyatlar 294 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Arma Menta projesinde detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

E-5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilecek  Arma Menta Kartal, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, alışveriş merkezlerine, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor. Arma Menta projesi Okkalar İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Okkalar Inşaat
Proje Bilgisi: Arma Menta