Arma Residence'da hayat başladı

Okkalar İnşaat'ın Kurtköy'ün merkezinde hayata geçirdiği Arma Residence'da yaşam başladı

Arma Residence'da hayat başladı

Okkalar İnşaat'ın geliştirdiği, Kurtköy'ün en merkezi noktasında bulunan rezidans projesi Arma'da yaşam başladı. Fiyat artışının yıl sonuna kadar ötelendiği, peşin alımlarda özel indirimlerin uygulandığı projede 60 aya kadar sıfır faizli ödeme imkanı devam ediyor. Yatırım geri dönüş hızı oldukça yüksek bir proje olan Arma'da isteyene ücretsiz kiralama hizmeti sunuluyor. Teslimlere rağmen fiyatların bir süre daha sabit tutulduğu projede cazip ödeme seçenekleriyle dolu satın alma fırsatları da devam ediyor. Kurtköy'ün kiralama hızı ve yatırım değeri oldukça yüksek projesinde, arzu eden yatırımcılara hizmet bedeli alınmaksızın kiralama imkanı da sunuluyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka

192 bin liradan başlayan fiyatlarla
İster oturmak, ister yatırım amaçlı olsun, Kurtköy'ün bu gözde rezidans projesinde konut sahibi olmak isteyenler 60 ay sıfır faizli ödeme avantajından yararlanabiliyorlar. Ayrıca, 60 ayı aşan vadelerde, 120 aya kadar yüzde 0.81 oranlı sabit faizden yararlanma imkanı sunuluyor. Metrekaresi 2 bin 750 liradan, daireleri 192 bin 474 liradan başlayan fiyatlarla satışta olan rezidans dairelerin kira bedelleri de yatırımcıları memnun edecek düzeyde. 800 lira seviyelerinden başlayan aylık kira tutarları dairesine göre 3 bin liraya kadar yükselebiliyor. Kurtköy'ün tam merkezinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na beş dakikalık mesafede yer alan proje daireleri hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlardan kiralanabiliyor. Tüm dairelerin havalimanına baktığı, 3 metre kat yüksekliğe sahip 264 dairelik rezidansta daire büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişiyor.

Yüksek yatırım değeri
Söz verilen zamanda teslimlerin yapıldığını ve Arma'da rezidans konforunda renkli bir yaşamın başladığını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, hemen teslim olmasına rağmen Arma'da herhangi bir fiyat artışına gitmediklerini ve artışı yeni yıla kadar ötelediklerini söyledi. Arma'nın oturmak amaçlılar için olduğu kadar yüksek getiri potansiyeliyle yatırımcılar için de bir fırsat projesi olma özelliğini devam ettirdiğini vurgulayan Okka, Arma'da yaşamın başlaması vesilesiyle yaptığı açıklamada:"Arma'da renkli ve keyifli bir yaşam başladı. Buna rağmen biz fiyatları yıl sonuna kadar aynı seviyede tutma kararı aldık. Peşin alımlarda sağladığımız özel indirimlerin yanı sıra 60 aya kadar faizsiz ödeme imkanı sağlıyoruz. Daha uzun vade isteyenlere yüzde 0.81 faiz imkanı sunuyoruz. Yatırım amaçlı satın almak isteyenlere ücretsiz kiralama desteğimiz sürüyor. Üstelik daireler çok da hızlı kiralanıyor. Sonuç olarak, Arma gibi görkemli bir projede rezidans konforuna sahip olmak isteyenler için bol seçenekli, avantajlı ve cazip ödeme fırsatlarını devam ettiriyoruz." dedi

Üniversite, AVM ve iş merkezlerine birkaç dakikalık mesafede
Kurtköy'ün tam merkezinde bulunan Arma Residence,  Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marinturk, ViaPort AVM, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri gibi kurumlara yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Arma Residence