Arma Residence Temmuz'da teslim

Okkalar İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Arma Residence projesinde teslim için geri sayım başladı

Arma Residence Temmuz'da teslim

27 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Kurtköy  Arma Residence’da Temmuz ayında yaşam başlıyor. 264 daireden oluşan projede yer alan 20 bağımsız ticari ünitenin tamamı satılmış durumda.

Teslime doğru geri sayım devam ederken son hazırlıklar hakkında bilgi veren Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, bugüne kadar 5 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan Konya merkezli bir marka olarak Arma Residence projesinde son aşamaya geldiklerine dikkat çekerek: "Temmuz ayında teslimlerine başlanacak projede, 20 adet ticari birimin tamamı satıldı. Yaşamın başlamasıyla birlikte ticari üniteler de aktif hale gelecek. Arma Residence, rezidans konforunu yaşamak ve İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Kurtköy’de yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Teslime doğru sunduğumuz özel fırsatlarla Armalı olmak artık çok daha kolay." dedi.

30 Milyon liralık yatırım
Arma Residence’ın 30 milyon dolarlık bir yatırım niteliği taşıdığını vurgulayan Mahmut Okka,Kurtköy'ün giderek büyüyen bir merkez haline geldiğini söyledi. Okka: "İşte, tüm bu yatırım ve projelerin tam kalbinde yer alan Arma Residence, bölge yaşamına yeni bir soluk getirecek. Armalı olanlar, tüm bu gelişimlerin bir parçası olacak ve bu değişimlerin yarattığı fırsat ve imkanlardan faydalanacak." dedi.

14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip Arma Residence, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor. 11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak bırakılan çevre dostu proje, Viaport Alışveriş Merkezine 3,5 km, Sabiha Gökçen havalimanına 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.

Arma Residence projesinde net 3 metre kat yüksekliğine sahip daireler ferah ve rahat bir yaşam ve çalışma ortamı sağlıyor.

 

Proje Bilgisi: Arma Residence