Armonia Concept Residence Projesi!

Armonia Concept Residence projesi satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor

Armonia Concept Residence Projesi!

Armonia Concept Residence projesi satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor. Neva Prestij Yapı ve Alpak İnşaat tarafından inşa edilen proje 650 daireden oluşuyor. 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Armonia Concept Residence projesi 1+1.5 ve 2+1.5 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 

Armonia Concept Residence projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar arasında; basketbol sahası, avm, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve futbol sahası bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

 

Armonia Concept Residence Projesi!

 

Armonia Concept Residence projesi fiyatları ise şöyle; 

1+1.5 daireler 149.000-290.000 TL,

2+1.5 daireler 225.000  TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede daireler banka kredisi için uygun durumda. Armonia Concept Residence projesinde kiralık daire fiyatlarının 1.000 liradan başlaması bekleniyor. 

 

Armonia Concept Residence Projesi!

 

4 bloktan oluşan Armonia Concept Residence projesi Eryaman'da Neva Prestij Konutları'nın yanında yükseliyor. Proje metro bağlantısına olan yakınlığı ile yerleşim yerlerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Projede tapular hemen teslim ediliyor. Göksu Gölü'ne 5 dakika uzaklıkta yükselen projeden metro yürüyüş mesafesinde. Örnek dairesi ziyaretçilere açık olan Armonia Concept Residence projesi Nata Delta AVM ile de karşılıklı konumlanıyor. 

Armonia Concept Residence adres bilgisi : Şehit Osman Avcı Mahallesi, Kaplan Caddesi No: 11 Eryaman-Ankara

Armonia Concept Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 280 24 24
Web adresi : www.armoniaresidence.com
E - posta adresi : info@armoniaresidence.com

Firma Bilgisi: Neva Prestij Yapı - Alpak Inşaat
Proje Bilgisi: Armonia Concept Residence