Armutlu’da devre tatil dönemi başlıyor

Akarsu Holding, Maldivler yatırımının ardından, Yalova Armutlu’da da bir termal otel projesi hayata geçiriyor

Armutlu’da devre tatil dönemi başlıyor

16 Ocak 2013 / emlakwebtv
30 yılı aşkın süredir inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren, Mosaic Center markasıyla banyo – mutfak dekorasyon ürünleri ihracatı yapan Akarsu Holding, inşaat ve turizm sektörlerindeki yatırımlarına ağırlık veriyor.

2012 ve 2013 yılları itibariyle yeni otel projelerini hayata geçiren Akarsu Holding, 2012 yılında Maldivler’de inşasına başladığı tesisin yüzde 65’ini tamamlaması üzerine, Türkiye’de yeni bir projeye başladı. İstanbul’a en yakın tatil beldelerinden Yalova – Armutlu’da inşa edilecek Mahal Palas’ın estetik mimarisi, donatıları ve konumuyla en çok tercih edilen tatil tesislerinden biri olması bekleniyor. 95 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Mahal Palas, 34 bin 905 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

9 bin 200 devre tatil kapasitesine sahip proje 365 gün boyunca hizmet verecek. 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanan daireleriyle de kesintisiz deniz manzarası sunan Mahal Palas’ta, 184 daire ve 808 yatak kapasitesi bulunmakta. Ayrıca, projenin sosyal tesisleri arasında, kadın plajı, kadınlara özel havuz, spa ve hamam, erkeklere özel havuz, spa ve hamamın yanı sıra karma kullanıma uygun havuzlar da bulunmakta. Kahvaltı servisinin devre tatil fiyatlarına dahil olduğu projede, Osmanlı mutfağından Anadolu kültürüne ait yemeklere kadar farklı menüsüyle restaurant seçeneği de bulunuyor.

Bölgeye yeni bir hareketlilik kazandıracak Mahal Palas’ın 2014’ün Aralık ayında hizmete girmesi bekleniyor. Osmanlı mimarisinden detaylar taşıyan Mahal Palas, saray konseptiyle sunulacak hizmetleriyle misafirlerine özel bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Lansmana özel günde 27 TL’den başlayan fiyatlarla 46 yıllığına sahip olunabilen devre tatil projesinde fiyatlar, 18 bin TL ile 49 bin 200 TL aralığında. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.mahalpalas.com