Arsa yatırımında nokta atışı : "www.arsatrend.com”

Arsa Trend, gelişime açık bölgelerde kısa sürede kazanç getirecek arazileri, altyapılı ve imarlı arsalar halinde yatırımcısı ile buluşturmayı hedefliyor

Arsa yatırımında nokta atışı :

19 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Profesyonel ekip ve danışman kadrosu ile imara açık, alt yapı çalışması yapılmış arsaları inşaata hazır şekilde satışa sunan Arsa Trend, yükselen değer arsaya yatırım yapmayı planlayanlar için 30.000 TL peşinat ile 30 ay vade ve sıfır faiz imkanları ile imarlı altyapılı arsaları yatırımcısı ile buluşturuyor. 

Arsa Trend’in 60.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu arsalarda, yüzde 50’si peşin, geri kalanı 30 ay vade farksız taksit olanağı; peşin ödemelerde de yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Kırklareli Lüleburgaz’a bağlı Büyükkarıştıran’daki Kuzeykent projesinin de dahil olduğu Trakya’nın en iyi yatırım aracı haline gelen arsaların da satışa sunulduğu Arsa Trend’in satış ofisinden hafta sonları ilgili arsalara servis hizmeti de sağlanıyor.

Büyükkarıştıran, Trakya’nın parlayan yıldızı olacaktır
İstanbul’daki sanayi alanlarının şehir dışına taşınacak olması nedeniyle Tekirdağ limanına sadece 35 km mesafede yer alan Büyükkarıştıran, Trakya’nın parlayan yıldızı olacaktır. Büyük sanayi tesislerinin burada kurulmuş olmasıyla birlikte nüfus artışı nedeniyle oluşan konut açığını karşılayabilmek için Büyükkarıştıran Belediyesi öncülüğünde 66 hektarlık bir alanda 15.000 kişinin barınabileceği Kuzeykent Kentsel Tasarım Projesi geliştirilmiş, yerleşecek nüfusun ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal ve teknik altyapılar planlanmış ve uygulamaya konmuştur. İnşası hızla devam eden Hızlı Tren projesiyle, Edirne-İstanbul arası 1 saate, İstanbul-Büyükkarıştıran arasının 35 dakikaya düşmesi beklenmektedir.