Artaş Avrupa Residence Ataköy projesi!

Artaş Grubu tarafından inşa edilen Avrupa Residence Ataköy projesinin bu yılın son çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor

Artaş Avrupa Residence Ataköy projesi!

Avrupa Residence & Office Ataköy, İstanbul Avrupa Yakası’nın gözde semtlerinden biri olan Ataköy’de yükseliyor. Artaş Grubu tarafından yapımına devam edilen projenin 2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Toplam 8 bin 800 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Avrupa Residence & Office Ataköy, 165 adet daire ile 52 adet ofisten meydana geliyor. Sınırlı sayıda ticari alanlara yer verilen projenin inşaat alanı 60 bin metrekare.

Yaklaşık 350 milyon liralık yatırım bedeli ile hayat bulan Avrupa Residence Ataköy’de 1+1 dairelerin alanı 69 metrekare ila 77 metrekare arasında; 2+1 dairelerin alanı 103 metrekare olarak belirleniyor. Ofislerin alanı ise 233 metrekare ila 321 metrekare arasında değişiyor. 

Artaş Grubu’nun Avrupa Konutları markalı 13. projesi olan Avrupa Residence Ataköy, E-5 karayolu üzerinde konumlanıyor. Proje Atatürk Havalimanı’na, Dünya Ticaret Merkezi’ne, İstanbul Kültür Üniversitesi’ne, CNR Expo Fuar Merkezi’ne ve Adli Tıp Kurumu’na yakın mesafede bulunuyor.

Artaş Avrupa Residence Ataköy projesi; metro, metrobüs ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin hemen yanındaki komşu projeler ise Nef Ataköy 22, Selenium Ataköy, Selenium Ataköy Retro ve Ataköy Towers olarak yükseliyor.

Firma Bilgisi: Artaş Grubu
Proje Bilgisi: Avrupa Residence & Office Ataköy