Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape 2017'de

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan Dubai Cityscape 2017'ye bu yıl Artaş İnşaat 11 projesi ile katıldı

Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape 2017'de

1.2 milyar TL yatırım değerine sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai'de yapan Artaş İnşaat, körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Artaş İnşaat, lansmanını gerçekleştirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesine ek olarak; satışı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul’un da fuarda tanıtımını yaptı. Hayata geçireceği projelerinden Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Atakent 4 B ve Vadipark Seyrantepe'nin de ön tanıtımını yapan Artaş İnşaat, toplam 11 projesi ile standında yabancı yatırımcıları karşıladı. 

Avrupa Konutları Yamanevler Dubai'de görücüye çıktı 

1.2 milyar TL yatırımla inşasına başlanan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanı Dubai'de gerçekleştirildi. Körfezli yatırımcılardan tam not alan proje Avrupa Konutları'nın Anadolu Yakası'ndaki ilk halkası olacak. Proje ile 11 blokta bin 672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünite hayata geçirilecek. 

Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape 2017'de

Çetinsaya; ''Öncelikli amacımız Türk İnşaat Sektörünün tanıtımı'' 

Türk inşaat sektörünün önde gelen temsilcileri arasında yer alan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Bugün, inşasına devam ettiğimiz projelerimizle ülkemizin istikrarını tanıtmaya yönelik dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Dubai Cityscape’de yerimizi aldık. Avrupa Konutları Yamanevler projemizin lansmanını da Dubai’de, Körfez bölgesinden yatırımcılar eşliğinde gerçekleştirdik. Körfez bölgesinde projelerimizin ve markamızın bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle yatırımcılardan da talep alıyoruz ve güzel bir ilgi görüyoruz. Yamanevler projemize de talepler geliyor. Burada münferit taleplerle birlikte blok alımı yönünde taleplerle de karşılaşıyoruz. Ancak, projelerimizdeki yaşam standartları gereği toplu satışlara sıcak bakmıyoruz. Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerin hiç birinde bu şekilde toplu satışlar gerçekleştirmedik. Sakinleriyle birlikte yaşayan bir proje hayata geçirmek bizim için çok daha önemli bir unsur. Bizim bu ve bunun gibi uluslararası alandaki fuarlara katılım amacımız daima Türkiye’nin inşaat sektöründe geldiği noktayı ve ülkemizin potansiyelini tanıtmaktır” dedi.

Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape 2017'de

Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlar başladı 

Anadolu Yakası'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ümraniye'de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler, Dubai Fuarı'na kadar geçen dönemli önemli oranda bir talep aldı. 484 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulan projede yüzde 1 KDV avantajına ek olarak cazip ödeme alternatifleri bulunuyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler’de dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Avrupa Konutları Yamanevler’de; yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası, çok amaçlı saha gibi donatıların yanı sıra 9 bin metrekarelik yansıma havuzları ile geniş peyzaj alanlarına yer veriliyor.

''Yamanevler'' metro durağı ve alışveriş meydanıyla yeni merkez oluyor 

472 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi, Ümraniye'nin en hareketli noktası Alemdağ Caddesi'nde, AVM'ler, hastaneler ve üniversite kampüsleri ile çevrili bir bölgede konumlanıyor. Ay sonunda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak Metro duraklarının ortasında yükselen proje; TEM Otoyolu'na 1 kilometre, E-5 Otoyolu'na 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne ise 5 kilometre mesafede yer alıyor. Mimarisinde SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit'in imzası bulunan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde inşa çalışmaları devam ediyor. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları Yamanevler