Artaş İnşaat Başakşehir projesi!

Evvel İstanbul ve Park Mavera projelerine komşu konumda olacak olan Avrupa Konutları Başakşehir'in inşaatına bu yıl sonu başlanacak

Artaş İnşaat Başakşehir projesi!

Yıl sonu inşaatına başlanması planlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi,140 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip. Proje, Artaş İnşaat ve Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Başakşehir Kayaşehir bölgesinde inşa edilecek. 

2018 yılının ilk yarısında teslim edilecek olan Başakşehir Avrupa Konutları, 44 bin 36 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek. Projenin toplam inşaat  alanı ise 152 bin 231 metrekare olarak hesaplanıyor.  

Avrupa Konutları Başakşehir Evleri, 603 konut ve 7 bloktan meydana gelecek. Daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde  tasarlanan projede, daire alanları 97metrekare ile 171 metrekare arasında değişecek. 

İçerisinde 17 adet ticari birime de yer verilen Artaş Başakşehir projesinde, ticari birim  alanları ise 52,67 metrekareden 289,69 metrekareye kadar yükselecek.  

Avrupa Konutları Başakşehir projesi; yüzme havuzu, otopark, çocuk  oyun alanları, fitness, yürüyüş  yolları, sauna, spor alanları gibi sosyal imkanları da içerisinde barındıracak. 

Artaş İnşaat Başakşehir projesinin fiyat listesi ve ödeme planı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.  

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları Başakşehir 1.etabı