Arte Blue Projesi!

Arte İnşaat güvencesi ile hayat bulan Arte Blue projesi teslimlerinin 2019 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor

Arte Blue Projesi!

Arte İnşaat güvencesi ile hayat bulan Arte Blue projesi teslimlerinin 2019 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Ankara'nın en güzel yerleşim yerlerinden Alacaatlı'da hayat bulan proje modern mimarisi ve manzarası ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 3 bloktan meydana gelen Arte Blue'da tüm bloklar yeşil alana bakıyor. 

2+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Arte Blue projesinde 94 adet 2+1 daire yer alıyor.  Toplam 336 adet dairenin yer aldığı projede kalan dairelerin tamamı 4+1 tipinde. 19 bin 122 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Arte Blue projesinde 2+1 daire alanları 110 metrekare, 4+1 daire alanları ise 170 ila 210 metrekare arasında değişiyor. 

 

Arte Blue Projesi!

 

Yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılan Arte Blue projesinde basketbol sahası, göl/gölet, güvenlik, kameralı güvenlik ve tenis kortu yer alıyor. Arte Blue fiyatları ise 315 bin TL'den başlayıp 585 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 40 peşinatla 30 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Arte Blue projesinde teslimlerin ise 2019 yılında yapılması planlanıyor. 

Projede bulunan yeşil alanda biyolojik gölet ve çevresinde peyzaj alanı bulunuyor. Arte İnşaat imzası taşıyan Arte Blue projesinde proje tamamlandığında 2+1 dairelerde kiraların 2 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

 

Arte Blue Projesi!

 

"Arte Blue Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Arte Blue Projesi!

Arte Blue Projesi!

Arte Blue Projesi!

Arte Blue Projesi!

Firma Bilgisi: Arte İnşaat
Proje Bilgisi: Arte Blue