Arte Borgo Ankara satış için gün sayıyor

Arte İnşaat güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda yükselecek olan Arte Borgo Ankara projesi satış için gün sayıyor

Arte Borgo Ankara satış için gün sayıyor

Arte İnşaat güvencesi ile Ankara Çayyolu'nda yükselecek olan Arte Borgo Ankara projesi satış için gün sayıyor. İki etaptan oluşacak olan projenin ilk etabı Mayıs ayında satışa çıkacak. 9 bin metrekaresi rekreasyon alanlarına ayrılan Arte Borgo Konutları 10 bin 829 metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 

Tamamı 5+1 dairelerden oluşan projede alanları 252 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 138 adet daireye yer veriliyor. 2018 yılı Ekim ayında tamamlanması ve teslim edilmesi beklenen projede dairelerin kat yüksekliği 3.20 cm olarak tasarlandı. 

Arte Borgo Ankara satış için gün sayıyor

Her katta 3 daireye yer verilen Arte Borgo Ankara'da geniş daireler oturum amaçlı tercih ediliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Arte Borgo fiyatları 800 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Arte Borgo Ankara Atre İnşaat imzası ile Çayyolu'nda hayata geçiriliyor. 

10 bin 829 metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan projede ilk etap teslimlerinin 29 Ekim 2018'de, ikinci etap teslimlerinin ise 29 Ekim 2019 tarihinde yapılması planlanıyor. Öncelikli olarak ilk etabı satışa çıkacak olan Arte Borgo Konutları projesinin ilk etabı 2 blokta 138 adet daireden oluşuyor. 

Projenin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve süs havuzu bulunuyor. Dairelerde ise ankastre ürünler, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odasına yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Arte İnşaat
Proje Bilgisi: Arte Borgo