Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlıyor

Açı İş Ortaklığı güvencesi ile hayat bulan Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlıyor

Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlıyor

Açı İş Ortaklığı güvencesi ile hayat bulan Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 50 peşinat ile 18 ay taksit yapılabiliyor. 

Tarabya'da hayata geçirilen proje 7 etaptan oluşuyor. Artı Tarabya projesinin satışa sunulan ilk etabı Orman Artı Tarabya oldu. Diğer etaplara ise Deniz Artı Tarabya, Cadde Artı Tarabya, Güneş Artı Tarabya, Bahçe Artı Tarabya, Park Artı Tarabya ve Yamaç Artı Tarabya adı verildi. 

18 Ekim'de lansmanı gerçekleşecek olan Artı Tarabya Çamlıtepe Ormanı'nın yanında yer alıyor. Orman etabında yer alan evlerin bahçeleri ormana açılıyor. 

Artı Tarabya Projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde büyüklükleri 54 metrekare ile 288 metrekare arasında değişen 62 adet daire bulunuyor. Projede konut teslimlerinin 2017 yılı içinde yapılması planlanıyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, orman manzarası, sauna ve güvenlik bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Açı İş Ortaklığı
Proje Bilgisi: Artı Tarabya