Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında!

Açı İş Ortaklığı güvencesi ile hayata geçirilen Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında gerçekleşecek

Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında!

Açı İş Ortaklığı güvencesi ile hayata geçirilen Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında gerçekleşecek. Toplam 7 etaptan meydana gelen proje Tarabya'nın en büyük projelerinden biri olacak. 

82 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Artı Tarabya projesi, 7 farklı etap, 7 farklı site şeklinde tasarlandı. Projenin satışa sunulan ilk etabı Orman Artı Tarabya oldu. Diğer etaplara ise Deniz Artı Tarabya, Cadde Artı Tarabya, Güneş Artı Tarabya, Bahçe Artı Tarabya, Park Artı Tarabya ve Yamaç Artı Tarabya adı verildi. 

Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında!

Orman Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 50 peşinat ile 18 ay taksit yapılabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Artı Tarabya projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, orman manzarası ve sauna bulunuyor. Daireler ise akıllı ev sistemleri ile donatılıyor ve ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Artı Tarabya teslimleri 2017 yılında!

Çamlıtepe Ormanı, Artı Tarabya projesinin yanında yer alıyor. Orman Etabındaki evleri bahçeleri büyük bir ormana açılıyor. Projede birinci sınıf italyan markası olan Ernestomeda ile döşenen mutfaklar ve Miele marka ankastre ürünler bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Açı İş Ortaklığı
Proje Bilgisi: Artı Tarabya