Artı Tarabya’da metrekare fiyatı 3 bin 500 dolardan başlıyor

İstanbul’un en köklü semtlerinden biri Tarabya’da yükselen Artı Tarabya’da dairelerin ortalama metrekare fiyatı 3 bin 500 dolardan başlıyor

Artı Tarabya’da metrekare fiyatı 3 bin 500 dolardan başlıyor

Irmak İnşaat ile Akka Grup ortaklığında kurulan Açı İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Artı Tarabya, 82 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Toplam 7 etap halinde tasarlanan proje, İstanbul Tarabya’da hayat buluyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Artı Tarabya projesinin 5 yıl içinde tamamlanması planlanıyor. Projenin şu an 62 dairelik ilk etabı Orman Artı Tarabya’nın yapımı devam ediyor.

Her etabı kendi içinde farklı konseptte butik bir site olarak tasarlanan Artı Tarabya’nın etapları; Orman Artı Tarabya, Deniz Artı Tarabya, Yamaç Artı Tarabya, Bahçe Artı Tarabya, Park Artı Tarabya, Cadde Artı Tarabya ve Güneş Artı Tarabya olarak isimlendiriliyor.

85 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Artı Tarabya projesinde dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 3 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer verilen projede şu an 3 blokluk 62 dairelik ilk etabın satışları yapılıyor.

Belgrad Ormanı’nın büyük bir uzantısı olan Çamlıtepe Ormanı’na yakın mesafede olan Artı Tarabya’ya Hacıosman Metro İstasyonu 2 kilometrelik uzaklıkta bulunuyor. Proje, İstinye ve Sarıyer İskelelerine de yakın mesafede konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Açı İş Ortaklığı
Proje Bilgisi: Artı Tarabya