Arwen Merlin Kurtköy fiyatları 440 bin TL’den başlıyor

Öz-Ka İnşaat ve Saldan İnşaat imzası ile Kurtköy’de inşa edilen Arwen Merlin projesi, karma bir yaşam alanı sunuyor

Arwen Merlin Kurtköy fiyatları 440 bin TL’den başlıyor

Saldan İnşaat ve Öz-Ka İnşaat ortak girişim projesi olarak İstanbul Kurtköy’de hayata geçirilen Arwen Merlin; konutlar, ofisler, cadde dükkanları ve sosyal alanlarıyla karma bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Arwen Merlin Kurtköy projesinin konutlardan oluşan Arwen Merlin House bölümünde; 2+1, 3+1, 3+2, arakat, çatı katı (loft) büyük teraslı, ve müstakil kullanımı olan bahçe katı, her biri birbirinden bağımsız farklı tiplerdeki kapalı mutfaklı, geniş balkonlu, ebeveyn banyolu, giyinme odalı ve kilerli daire seçenekleri bulunuyor.

Arwen Merlin Kurtköy projesinin ofislerden oluşan Arwen Merlin Office bölümünde; her ihtiyaca uygun metrekarelerde çalışma alanları yer alıyor. Cadde dükkanları bölümünde ise; farklı konseptlerdeki kafeleri, restoranları ve market ile günlük ihtiyaçlara cevap olabiliyor.

Birbirinden bağımsız iki ana blok halinde tasarlanan Kurtköy Arwen Merlin projesinde teslimlerin 2018 yılının ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor. Proje, 39 adet daire, 66 adet ofis, 14 adet cadde mağazası ve 3 adet kafeteryadan meydana geliyor.

Arwen Merlin Kurtköy satılık daire fiyatları minimum 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden banka kredisi kullanarak daire satın alınabildiği gibi tamamı peşin ödeme de yapılabiliyor.

Firma Bilgisi: Öz-ka Inşaat - Saldan Inşaat
Proje Bilgisi: Arwen Merlin