Arya Nüans Residence Özellikleri

Arya nüans sizlere en muhteşem evlerini sunmaktadır

Arya Nüans Residence Özellikleri

Her insanın kendi evi olmalıdır ve evinde rahat yaşamalıdır. Bunun içinde günümüz koşullarında peşinat olmadığında ev almak zordur. Eğer paranız yoksa ama yine de mükemmel bir eve sahip olmak istiyorsanız kredi ile de çok güzel bir eve sahip olabilirsiniz.

Arya nüans sizlere en muhteşem evlerini sunmaktadır.1+1,2+1,3+1,4+1,evlerden size en uygun olanını tercih etmelisiniz. Eviniz ne kadar kalabalık olursa olsun size göre mutlaka bir ev seçeneği bulunmaktadır. Tüm bu evlere kredi ile sahip olabilirsiniz. Bu şekilde ödemeye devam ederken de evinizde oturuyor olabileceksiniz.4+1 ev almak istiyorsanız net 160, brüt 180 metrekaredir. Küçük bir eve ya da büyük bir eve sahip olmak için zaman kaybetmemelisiniz. Açık ve kapalı otoparkı, kafe, AVM'ye yürüme mesafesinde, kameralı güvenlik sistemi, fitness gibi daha birçok imkanlara sahip olmaktasınız. Binanın genel özelliklerine bakıldığında balkon, ankastre beyaz eşyalar, duşa kabin, merkezi sistem olması en çok istenilen ve beğenilen özellikleridir.

Ayrıca binalar yönetmeliklere uygun olarak yapılmaktadır. Bu nedenle de huzurla oturabileceğiniz bir eviniz olabilir. Eğer ev sahibi olamayacaksanız da ama yine de güzel bir evde yaşamak istiyorsanız da 750 TL'den başlayan fiyatlar ile kirada da oturabilirsiniz. Siz ve çocuklarınız rahat ve konfor içerisinde yaşamak istiyorsanız en şahane evin sahibi olabilirsiniz. Yatırım yapmak istiyorsanız da konum açısından çok güzel bir seçim yapmış olacaksınız.

Proje Bilgisi: Arya Nüans