Arya Rezidans Mimarisi Sizin İçin Tasarlandı

İstanbul Anadolu Ümraniye de yapımı süren Arya Rezidans, Mutlu İnşaat farklı ile yapılmakta

Arya Rezidans Mimarisi Sizin İçin Tasarlandı

İstanbul Anadolu Ümraniye de yapımı süren Arya Rezidans, Mutlu İnşaat farklı ile yapılmakta olup, amaç olarak insana özgü yaşam alanı inşa faaliyeti ile ön plana çıkmaktadır. Proje içerisinde yer alan sosyal yaşam olanakları huzur ve rahatlığı bir arada tutmak için tasarlamıştır.

Projenin içeriğinde kapalı otopark 2 katlı olarak tasarlamış olup her daireye otopark imkanı sunulmuştur. Fitness ve sauna ile stresini atabilmeniz için size özel yapılmıştır. Çocuklar için oyun alanı ve yürüyüş yolları da proje kapsamındadır. Aynı zamanda görsel olarak manzara sevenlere teras katı da açılmış ve hizmetinize sunulmuştur. Projenin ısı yalıtımı ve deprem karşı dayanıklılığı yapılmıştır. Ulaşım açısından da rahatlık sağlayan proje Üsküdar Çekmeköy arası yapılan metroya da yakın olması nedeni ile tercih edilebilir hale gelmektedir.

Proje daire sayısı 60 adet olup arsa alanı 2.700 m2 dir. Konutlar 2+1 olacak şekilde uyarlanmış olup, daire büyüklükleri 85 m2 olmaktadır. Projeden 2+1 daire sahibi olmak isterseniz ödemeniz gereken rakamlar, 350.000 TL ile 450.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Size özel ödeme seçenekleri bulunmakta, dilerseniz banka kredisi ile de daire sahibi olabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Arya Rezidans