As’lı Bahçe’de geri sayım başladı

İstanbul’un gelişen bölgelerinden Kartal’da 90 dairelik butik proje Aslı Bahçe’de dairelerin yüzde 90’ satılırken sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam ediliyor

As’lı Bahçe’de geri sayım başladı

8 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
İnanlar, Kartal’da inşaatına devam ettiği 90 dairelik butik proje Asl’ı Bahçe’de dairelerin yüzde 90’nın satışı tamamlanırken, kalan sınırlı sayıdaki dairenin teslim tarihine kadar tükeneceği öngörülüyor. İnanlar’dan yapılan açıklamada, “Asl’ı Bahçe, sayısız keyifli yaşam olanaklarının yanı sıra yatırım değeri ile de ilgi odağı olmayı başarıyor. Gayrimenkul sadece bir yatırım aracı olarak görenler için de önemli avantajlar sunuyor. İnanlar projelerinin bilinen kalite ve yatırım performanslarını, Kartal’ın benzersiz gelişim potansiyeliyle birleştiriyor” denildi.

Anadolu Yakası’nda gelişimin ve yatırım potansiyelin en güçlü şekilde hissedildiği Kartal’da, yaşam standartlarının her geçen gün daha da yükseldiği belirtilen açıklamada, “Adalara bakan sahilinin doğal güzellikleri,  Aydos Ormanları’nın sağladığı tertemiz hava, TEM ve E-5 e yakınlığı gibi özelliklerine; Kartal Adliyesi, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Metro gibi önemli avantajların eklenmesiyle Kartal İstanbul’un yatırım değeri en büyük merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Asl’ı Bahçe işte bu gelişimin tam kalbinde, Kartal’ın en prestijli muhitinde yükseliyor” denildi.