Asansörün akıllısı olur mu?

Modern binalarda yaşıyor, teknolojinin tüm imkanlarından her an her yerde yararlanıyoruz. Peki telefonun, bilgisayarın, evin akıllısı olur da asansörün olmaz mı?

Asansörün akıllısı olur mu?

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber yeni nesil asansörler daha güvenli, daha konforlu ve daha tüketici odaklı hale geliyor. HMF Hyundai Asansör’ün, gelecek kuşak asansörler olarak nitelendirilen, “ultra yüksek hızlı” asansörleri, klasik asansörlerden faklı olarak tasarlanırken, akıllı teknolojisi sayesinde adeta hayatınızı kolaylaştırıyor.
“Varış Noktası Seçme” olarak adlandırılan özel bir sistem kullanan HMF Hyundai Asansör, kullanıcının gitmek istediği katı asansöre binmeden seçmesini sağlıyor. Yolcuları en uygun asansör kabinine yönlendirerek bekleme süresini en aza indirirken, enerji verimliliğini maksimuma çıkartıyor.

Neden Akıllı Teknoloji?
HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek, neden son teknoloji asansörlerin tercih edilmesi gerektiğini şöyle anlatıyor: “Yüksek teknoloji ile donatılmış asansörler, yüksek standartlarda mühendislik çalışmasından geçerek üretiliyor. En az enerji tüketimi ile en yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Kullanılan sistemler sayesinde mekanik aksam hataları en aza indirildiğinden bakım maliyetleri de minimum seviyede oluyor. Binanızda akıllı teknolojiye sahip asansörleri kullanarak, %30’a varan enerji tasarrufu sağlayabilir, asansör bekleme süresini kısaltabilirsiniz.”