Ascendum makina için hedefler değişmedi

Ascendum Makina, amiral gemisi Volvo İş Makinaları’nın yanı sıra distribütörlüğünü yaptığı Sandvik ve Sany Paletli Vinç ürün grubunun gücünü sahaya yansıtıyor

Ascendum makina için hedefler değişmedi

11 Şubat 2014 / emlakwebtv
Ascendum Makina, amiral gemisi Volvo İş Makinaları’nın yanı sıra distribütörlüğünü yaptığı Sandvik ve Sany Paletli Vinç ürün grubunun gücünü sahaya yansıtıyor. Geniş ürün gamı ile iş makinalarının çalıştığı her alanda fark yaratan projelere imza atan Ascendum Makina 2013 yılını hedeflerine ulaştığı bir yıl olarak sonlandırdı.

Polat; “2014’ün kolay geçmeyeceğini düşünüyoruz”
Ascendum Makina’nın 2013 yılı performansını ve yeni yıla ilişkin hedeflerini değerlendiren Ascendum Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat: “Hem genel pazar durumumuz hem de belirli ürünler konusundaki hedeflerimiz açısından 2013’ü değerlendirdiğimde ciddi anlamda başarılı olduğumuzu düşünüyorum” diyor. 2014 yılına ilişkin öngörülerini de paylaşan Polat: “2014’ün kolay geçmeyeceğini düşünüyoruz. Ancak planlamamızı ve aksiyonumuzu tüm senaryolara hazırlıklı olabilecek şekilde oluşturduk” değerlendirmesinde bulunuyor.