Aşçıoğlu "Deyaar" ile anlaştı

Aşçıoğlu Grubu, Dubaili Deyaar ile ortaklık anlaşmasına vardığını açıkladı. Anlaşma ile birlikte Türkiye ve BAE arasındaki işlem hacminin önemli biçimde artması hedefleniyor

Aşçıoğlu

Dubaili Deyaar ile ortaklık anlaşması imzaladığını açıklayan Aşçıoğlu Grubu, iki ülke arasındaki sektörel işlem hacminin yükseltilmesini hedefilyor. Deyaar Grubu CEO'su Saeed Mohammed Al Qatami ve Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu'nun imzaladığı anlaşma ile birlikte ortaklar, Türkiye ve Dubai'de ortak projeler geliştirecek. Münhasır niteliğindeki anlaşma kapsamında Aşçıoğlu, Dubai'deki otel ve gayrimenkul sektörüne girişte kolaylık elde edecek. Deyaar da Türkiye pazarında faaliyet gösterecek.

Qatami: "Türkiye'nin en büyüğüyle anlaştık"
Deyaar CEO'su Mohammed Al Qatami, firmanın küresel coğrafyada varlığını genişletme stratejisinin bir parçası olarak Türkiye'nin en önemli gayrimenkul grubuyla güçlerini birleştirdiklerini belirterek, Türkiye'nin kilit bir yatırım odağı olduğunu söyledi. Büyük bir cazibe merkezi olarak Türkiye'nen önemine dikkat çeken Qatami

Aşçıoğlu "Deyaar" ile anlaştı

"Birleşik Arap Emirlikleri'nde gayrimenkul sektörünün lideri olarak kaliteli gayrimenkul projelerine yönelen ve bu konuda aktif bir rol üstelenen Deyaar da, hissedar değeri yaratma ve benzersiz müşteri hizmetleri sağlama konusundaki taahhütlerini de yerine getirmeye devam etmektedir..." dedi.

Doğal uyumu simgeleyen anlaşma
Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu da, her iki kuruluşun da benzer hedeflere sahip olduğunu ve anlaşmanın iki firma arasındaki uyumu simgelediğini söyledi. Aşçıoğlu:

Aşçıoğlu "Deyaar" ile anlaştı

"Yakın gelecekte karşımıza çıkacak fırsatları değerlendirip bunlardan yararlanmak için, uzmanlık becerilerimizi paylaşarak güçlerimizi birleştirme yoluna gideceğiz." ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium