Aşçıoğlu Grubu, Selenium Ataköy projesini tanıtacak

Aşçıoğlu Grubu kasım ayında temeli atılacak olan Selenium Ataköy projesini, ilk kez Tohum Otizm Vakfı’nın 10. kuruluş yıldönümü balosunda kamuoyuna tanıtacak

Aşçıoğlu Grubu, Selenium Ataköy projesini tanıtacak

02 Kasım 2013 / emlakwebtv
Aşçıoğlu Grubu’nun yeni projesi Selenium Ataköy’ün temelleri kasım ayında atılacak. Selenium standartlarında çevreci, sosyal ve merkezi bir yaşam sunan projenin lansmanı 6 Kasım’da Four Seasons Bosphorus Otel’de, Tohum Otizm Vakfı’nın 10. kuruluş yıldönümünde gerçekleşecek. Aşçıoğlu Grubu, toplam 72 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve sıra dışı mimarisiyle karakterini ortaya koyan 300 dairelik Selenium Ataköy Projesini, ilk kez beğeniye sunacak. Yatırım değeri 130 milyon dolar olan projede yer alan bahçe dubleksleri, Loft ve 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçeneklerdeki rezidans daireler, ilk kez alıcılarıyla buluşacak. Aşçıoğlu Grubu’nun sponsor olduğu geceye, aralarında Tohum Otizm Vakfı’nın kurucuları, destekçileri, gönüllülerinin de bulunduğu iş ve sanat dünyasından 500 seçkin davetli katılacak. Geceye katılan davetliler, Selenium Ataköy projesini yakından inceleme fırsatı bulurken, binlerce otizmli çocuğa ve ailelerine umut ışığı olacaklar.

Selenium Ataköy satış sürecinde satılan her daireyle Tohum Otizm Vakfı da destek bulacak
Selenium Ataköy satış sürecinde de Tohum Otizm Vakfı’na destek olmaya devam edecek. Projeden daire alanlar, vakfa 1000 TL kişisel bağış yapmış olacak. Tohum Otizm Vakfı 10. yıl balosunda gece boyunca konukları çeşitli sürprizler bekleyecek. Bu sürprizlerden en önemlisi; Pink Floyd’un kurucularından efsanevi Roger Waters’ın imzalı gitarının Maya Portakal tarafından Tohum Otizm Vakfı yararına açık artırmaya sunulması olacak. Çarkıfelek oyunu ve sürpriz sorularla devam edecek baloda, daha önce Papa’nın, Kraliyet Aileleri’nin ve Amerikan Başkanı’nın önünde sahne alan Patrizio Buanne konuklarla buluşacak. Gece, Salih Saka Music Maker DJ’lerinin seçtiği müziklerle devam edecek.

Selenium Ataköy hakkında detaylı bilgi için: www.ascioglu.com

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium Ataköy