Aşçıoğlu Selenium Ataköy'de Zöet ile anlaştı

Aşçıoğlu, Selenium Ataköy projesinin ses ve görüntü sistemleri için Zöet ile işbirliğine gittiğini açıkladı

Aşçıoğlu Selenium Ataköy'de Zöet ile anlaştı

Aşçıoğlu, Ataköy'de hayata geçirdiği Selenium Ataköy projesinde uluslararası bir anlaşmaya imza attı. Firma, uluslararası platformalrda aldığı ödüllerle dikkat çeken ses ve görüntü sistemleri markazı Zöet ile işbirliğine gittiğini açıkladı.

Aşçıoğlu Zöet ile anlaştı
Dünyanın önde gelen teknoloji fuarlarından biri olan Essential Install Live'da ödül kazanan "Best Multi Room Solution" ödüllü Zöet ile birlikte Selenium Ataköy projesi, yüksek teknolojili görüntü ve ses sistemlerine kavuşacak. Projeden ev alanlar Zöet'in sunduğu Life Style, Concert Hall ve Hollywood paketlerine ait özel fırsatlara sahip olacaklar ve evin farklı odalarında farklı müzikler dinleyebilecekler. Anlaşma kapsamında ayrıca sosyal tesislerde yer alan Cep Sineması da Zöet ses ve görüntü teknolojisiyle oluşturulacak.

 

Aşçıoğlu Selenium Ataköy'de Zöet ile anlaştı

 

Selenium Ataköy projesi
Üç blok halinde loft 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 321 daireden oluşan Selenium Ataköy'de her zedinasnı kendine ait bir balkonu bulunuyor. Tüm dairelerin panaromik deniz manzarası içerdiği proje, eliptik mimarisiyle de daha fazlı ışık ve daha geniş mekan algısı oluşturmak üzere tasarlandı. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium Ataköy