Aşçıoğlu'ndan eğitime destek projesi: Selenium Retro

Aşçıoğlu, Ataköy'de hayata geçirdiği Selenium Retro projesinden daire sahibi olanlara, 13 çocuğun eğitimine katkı sunma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında, TEGV ve Aşçıoğlu tarafından isme özel hazırlanan bir sertifika hediye edilecek

Aşçıoğlu'ndan eğitime destek projesi: Selenium Retro

Aşçıoğlu Grubu tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Selenium Retro, "eğitime destek" kampanyasına start verdi. Projeden daire alan yatırımcıların 13 çocuğun eğitimine katkı sunacağı kampanya, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapılacak bir bağışı içeriyor. Bağışın ardından yatırımcılara Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Aşçıoğlu tarafından isme özel sertifika hediyesi verilecek.

Selenium Retro projesinden eğitime destek
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile yapılan işbirliğini değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu üyesi Cenk Aşçıoğlu, çocukların eğitimine verdikleri önemin altını çizdi.Aşçıoğlu, çocukların her birimizin geleceği ve geleceğin mimarları olduğunu, farklı yaşam şartlarına sahip olan çocuklar için rekabet koşulların eşit hale getirilmesinin büyük önem taşıdığını belirterek:

 

Aşçıoğlu'ndan

 

"Yeni projemiz Selenium Retro’da her daire başına TEGV’e bağış gerçekleştirmeye yönelik bir proje gerçekleştiriyoruz. Bu projede Türkiye’nin saygın sivil toplum kuruluşlarından, gerçekleştirdiği projeler ile birçok çocuğa umut olan TEGV ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Aşçıoğlu'nun büyük katkısı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürü Mete Meleksoy da, Aşçıoğlu kampanyasıyla birlikte hem daha fazla çocukla temas etme hem de sivil toplum ruhunu büyütme şansına sahip olduğumuzu belirterek:

"Bu kapsamda Aşçıoğlu’nun çocuklarımıza vereceği bu anlamlı destek için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium Retro