Ashley Furniture tropikal esintileri yatak odasına taşıyor

Dünyanın en ünlü mobilya markalarından Ashley Furniture, ‘Evimde yaz hiç bitmesin’ diyenlere özel ürünleriyle, tropik esintileri evinize getiriyor

Ashley Furniture tropikal esintileri yatak odasına taşıyor

Dünyanın en ünlü mobilya markalarından Ashley Furniture, ‘Evimde yaz hiç bitmesin’ diyenlere özel ürünleriyle, tropik esintileri evinize getiriyor. Ananas ağacı kaplamalı yatak odası, hem doğallığı hem tarz sahibi tasarımlarıyla tropikal ürünleri sevenlerin yeni gözdesi.

Konfor, kalite ve doğallığı birleştiren ürünleriyle dekorasyonda bambaşka bir konsept oluşturan Ashley Furniture, yaz aylarının pozitif enerjisini uyku kalitenizle birleştirecek tasarımları yatak odalarınıza taşıyor.

Ashley Furniture tropikal esintileri yatak odasına taşıyor

Fanzare Yatak Odası, sonbaharın etkilerini yaza çeviren özel kaplamalarıyla evinize Ananas kokularını getirirken doğal dokusuyla da gönlünüzü fethedecek.

Ashley Furniture'a özel tasarımlar, doğal renkleri ve desenleriyle, evinizin her odasına elegan, romantik, tropikal etkileri taşırken aynı zamanda konforu, kaliteyi, uyumu da getiriyor. Dekorasyonda kendi tarzını yaşamına katmak isteyenlerin ortak adresi olan Ashley Furniture, oturma grupları, yatak odaları, çocuk ve genç odaları, mutfak ve aksesuar mobilyaları, aydınlatma ve dekoratif objelere kadar yaşamınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm ürünler yer almakta.

Ashley Furniture tropikal esintileri yatak odasına taşıyor

Fanzare Yatak Odası ve diğer tüm ürünlerle ilgili farklı renk, desen, tasarım seçeneklerini 850mobilya.com sitesinden inceleyebilirsiniz. İndirimleri ve kampanyaları takip ederek bütçenize en uygun ürünü seçebilir ve evinizi süslemenin keyfine varabilirsiniz.

Firma Bilgisi: Ashley Furniture