Asistanbul Farklı Konseptiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

ASIST Yapı Asistanbul projesi ile tekrar adından söz ettirmeye başladı

Asistanbul Farklı Konseptiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Kalitesi ve farklı çalışmaları ile tecrübeli yıllarından bahsettiren ASIST Yapı Asistanbul projesi ile tekrar adından söz ettirmeye başladı. Giderek yoğunlaşan şehir hayatına farklı bir yaşam tarzı getirmek isteyenlerin tercih edeceği önemli bir projeye imza atılmış durumda.

İstanbul' un can damarı olan Levent' i merkez alan Asistanbul Sapphire İstanbul' un yanı başında yapılandırılıyor. Büyükdere caddesini de yanına alan Asistanbul merkezde olması ile farklı bir avantaj sağlamakta. Şehrin bütün enerjisinin yanında kolay bir yaşam sağlayacak olan proje pek çok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. 1100 metre kare bir alan üzerine inşa edilen Asistanbul 17 kattan oluşmakta. Toplam alanın pek çoğunu yeşil olarak tasarlayan ASIST Yapı doğa ile iç içe olmanın avantajını sunmakta. Modern bir tasarıma sahip olan proje keskin bir çizgiye sahip. Ev sahiplerine yeteri kadar otopark alanı, çocuk parkı, kapalı yüzme havuzu, cep sineması, Fitness salonu ve çok daha fazlası ile Asistanbul gerçek bir yaşam alanı sunmakta.

Giderek kalabalıklaşan şehrin hem tadına varmak hem de şehir yaşantısının stresinden dilediğiniz anda uzaklaşmak istiyorsanız Asistanbul sizlere en uygun olanı. Merkezi olması, doğa ile iç içe olması, şehir ile bağlantılı olması en önemli Asistanbul özelliklerinden. Avantajlı ev fiyatları ve taksit imkanları ile Asistanbul projesi sizler için en iyisini sunuyor.