Asl-ı Bahçe’de örnek daire hazır

İnanlar’ın Kartal’da inşa ettiği projesi Asl-ı Bahçe’nin örnek dairesi alıcıların ziyaretine açıldı. projede metrekare fiyatları 2 bin 700 TL'den başlıyor

31 Mayıs 2012
Kartal’da inşası devam eden Asl-ı Bahçe projesinde örnek daire alıcıların ziyaretine açıldı. İnanlar İnşaat tarafında yürütülen projenin örnek dairesinde, beyaz ve doğal ahşap tonları hakim. Kartal’ın Uğur Mumcu Mahallesi, Akşemsettin Caddesi’nde yer alan Asl-ı Bahçe, toplamda 17 bin 415 metrekarelik inşaat alanına sahip ve 17 katlı tek blok üzerinde dubleks daire ve bahçe katı daire seçenekleri ile 90 daireden oluşuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dairelerden oluşan projede metrekare fiyatları 2 bin 700 TL ile 3 bin 395 TL arasında değişiyor.
Sosyal alanları içinde, sauna, fitness center, çocuk oyun odası, çok amaçlı salon, açık alan yüzme havuzu, çocuk havuzu ve güneşlenme terasları bulunan proje, Metro, Marmaray hattı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Sabancı Üniversitesi, ve Viaport Alışveriş Merkezi gibi noktalara yakın bir lokasyonda konumlanıyor.
Banka kredisi ve İnanlar bünyesinde özel olarak sağlanacak ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ev sahibi olunabilen Asl-ı Bahçe projesi, örnek dairesi ve satış ofisiyle ziyaretçilerini bekliyor.

Proje Bilgisi: Asl-ı Bahçe