Aslanpark Erenköy daire fiyatları 650 bin dolar!

İstanbul Kadıköy'de Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçirilen Aslanpark Erenköy daire fiyatları 650 bin dolardan başlıyor

Aslanpark Erenköy daire fiyatları 650 bin dolar!

İstanbul Kadıköy'de Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçirilen Aslanpark Erenköy daire fiyatları 650 bin dolardan başlıyor. 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Aslanpark Erenköy projesi 24 adet daireden meydana geliyor. 3+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Aslanpark Erenköy satılık daire alanları 144 metrekareden başlıyor. 

Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Aslanpark Erenköy projesi 12 katlı tek bloktan meydana geliyor. Projede her katta 2 adet daire bulunuyor. Projede daireler 3+1 ve 5+1 dubleks olarak tasarlanıyor. 

Adalar manzarası, kapalı otopark, deniz manzarası, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi sosyal alanların yer aldığı Aslanpark Erenköy projesi dairelerinde ankastre ürünler, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon yer alıyor. Zemin etüdü yapılmış olan Aslanpark Erenköy projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Aslanpark Erenköy fiyatları ise 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede en düşük metrekare fiyatı 6 bin dolar olarak belirlendi. Aslanpark Erenköy projesinden konut satın almak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projeden konut satın almak isteyenler satış ofisi ile iletişime geçebilirler. 

İstanbul Kadıköy'de Bağdat Caddesi kentsel dönüşümü kapsamında hayata geçirilen Aslanpark Erenköy projesi, Aydoğan İnşaat'ın Caddepark Erenköy projesinden sonraki ilk projesi. Aslanpark Erenköy projesi, Bağdat Caddesi'ne olan yürüme mesafesi ile dikkat çekiyor. Aslanpark Erenköy projesinde teslim tarihi olarak ise 2016 yılı Aralık ayı veriliyor. 

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Aslanpark Erenköy