Aslı Garden Bergama!

HSC Kale Yapı imzası ile İzmir Bergama'da yükselen Aslı Garden Bergama fiyatları 144 bin TL'den başlıyor

Aslı Garden Bergama!

HSC Kale Yapı imzası ile İzmir Bergama'da yükselen Aslı Garden Bergama fiyatları 144 bin TL'den başlıyor. Az katlı mimarisi ve sosyal donatıları ile dikkat çeken proje İzmir Bergama'da inşa edilen ilk konut projesi olarak ilgi görüyor. Bergama'daki konut anlayışını değiştirmek amacı ile başlayan Aslı Garden uzun süren bir hazırlık dönemi sonrasında geliştirildi. 

Aslı Garden Bergama!

9 bin 693 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan proje 6 blokta 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Aslı Garden Bergama satılık daire alanları ise 68 metrekare ile 131 metrekare arasında tasarlanıyor. 126 adet dairenin yer aldığı projede 2+1 daire alanları 68 metrekare, 3+1 daire alanları ise 100 ila 131 metrekare olarak tasarlandı. 

Aslı Garden Bergama!

Aslı Garden Bergama projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, sinema, kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, kamelya ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor. Projenin dairelerinde ise çamaşır odası ve ebeveyn banyosuna yer veriliyor. 

Aslı Garden Bergama!

Daire sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Aslı Garden fiyatları 144 bin TL'den başlayıp 199 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının 850 TL'den başlaması bekleniyor. Bergama'da yükselen proje tamamlandığında dünyanın en byük 10 limanı arasında yer alacak olan Çandarlı Limanı'na 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Aslı Garden Bergama projesinde daire anahtar teslimlerinin ise 2016 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

"Aslı Garden Bergama!" Başlıklı Haberin Galerisi

Aslı Garden Bergama!

Aslı Garden Bergama!

Aslı Garden Bergama!

Aslı Garden Bergama!

Firma Bilgisi: HSC Kale Yapı
Proje Bilgisi: Aslı Garden