Asma Bahçeler fiyat listesi!

Asma Bahçeler fiyat listesi Eylül ayıyla beraber güncellenmiş olup, ödemelerin kişiye özel seçenekler bulunuyor

Asma Bahçeler fiyat listesi!

Tanyer İnşaat tarafından İzmir’de hayata geçirilen Asma Bahçeler projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Ayrıca Asma Bahçeler projesinde 3+1 dubleks ve 2+1 villalar bulunuyor. Sosyal donatıları ve konut sahiplerine verdiği hizmetlerle dikkatleri çeken Asma Bahçeler projesi özellikleri arasında 120 araç kapasiteli kapalı ve 50 araç kapasiteli açık otopark alanı bulunuyor. Ayrıca elektrikli araçlar için de şarj ünitesi bulunan Asma Bahçeler projesinde 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile özel güvenlik elemanları yer alıyor. Akıllı Ev sisteminin bulunduğu Asma Bahçeler satılık daireler otomatik panjur, multi split klimalar, 4 mevsim camlar, doğalgaz yerden ısıtma sistemi ile panoramik yatay asansörlerden meydana geliyor. Toplam 98 adet daireden meydana gelen Asma Bahçeler projesi arsa alanının 19 bin 172 metrekare olduğu açıklanıyor.

Asma Bahçeler özellikleri
Fitness salonu
Tuzlu su içeren, klorsuz yarı olimpik açık havuz
Sauna
Doğal yürüyüş ve bisiklet parkurları
Çocuk havuzu ve çocuk oyun alanları
Artezyen, hidrofor ve jeneratör
Sığınak
Etkinlik ve hobi salonlar

Asma Bahçeler fiyatları
2015 Haziran ayında yaşamın başlaması planlanan Asma Bahçeler projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Asma Bahçeler fiyatları 310 bin TL’den başlıyor. 2+1 dairlerin tamamı satılmış olup, Asma Bahçeler fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 310 bin TL ile 320 bin TL arasında değişiyor,
3+1 daireler 780 bin TL ile 990 bin TL arasında değişiyor.

Asma Bahçeler ödeme planı
Asma Bahçeler ödemeleri kişiye özle olup, birçok farklı ödeme seçeneği konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Asma Bahçeler ödeme planı kapsamında 60 aydan 120 aya varan taksit imkanı bulunuyor. Banka kredisi ve firma bünyesinde de vadelendirme yapılan Asma Bahçeler yüzde 1 KDV oranıyla satışlarına devam ediyor.

Asma Bahçeler nerede?
İzmir’de yer alan Asmalı Bahçeler Narlıdere’de konumuyla da dikkat çekiyor. Asmalı Bahçeler projesi havaalanına 15 dakika, otobana 5 dakika, Çeşme'ye ise 30 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Asmalı Bahçeler alışveriş merkezlerine ve üniversitelere yakın konumda yer alıyor.

Asma Bahçeler adres bilgileri: Altınvadi Caddesi No:123 Narlıdere, İZMİR

Asma Bahçeler iletişim bilgileri
0 232 238 27 57
www.asmabahceler.com

Proje Bilgisi: Asma Bahçeler