Asmaaltı Konakları Selimpaşa!

Mefa İnşaat imzası taşıyan Asmaaltı Konakları Selimpaşa'da yükseliyor. Projede 2017 yılında teslim edilmesi bekleniyor

Asmaaltı Konakları Selimpaşa!

Mefa İnşaat imzası taşıyan Asmaaltı Konakları Selimpaşa'da yükseliyor. Projede 2017 yılında teslim edilmesi bekleniyor. Silivri Selimpaşa'da yükselen proje E-5 ve TEM otoyoluna yakın konumu ile dikkat çekiyor. 

Çağdaş mimariye sahip olan Asmaaltı Konakları'nda dört katlı tasarlanan bloklar deniz manzarasına hakim. Projede her katta 4 adet daireye yer veriliyor. 

Asmaaltı Konakları Selimpaşa!

5 bin 265 metrekarelik arsa üzerinde kurulan Selimpaşa Asmaaltı Konakları, 4 katlı 4 bloktan oluşuyor. 64 adet dairenin bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 2+1 dairelerde 86 metrekare, 3+1 dairelerde ise 105 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında ise açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, güvenlik, kamelya bulunuyor. Asmaaltı Konakları daireleri ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Asmaaltı Konakları Selimpaşa!

Daire almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Asmaaltı Konakları fiyatları ise 250 bin TL'den başlayıp 300 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede tapu teslimleri yapıldığında kiralık daire fiyatlarının 750 TL'den başlaması bekleniyor. 

2017 yılında tamamlanıp teslim edilmesi planlanan Asmaaltı Konakları Selimpaşa'da E-5 ve TEM otoyolunun yakınında yer alıyor. Proje, Yavuz Selim İlköğretim Okulu'nun bitişiğinde ve devlet hastanesine oldukça yakın bir yerde konumlanıyor. Asmaaltı Konakları Mefa İnşaat imzası taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Mefa Inşaat
Proje Bilgisi: Asmaaltı Konakları