Asmalı Bahçeler nerede?

Tanyer İnşaat tarafından hayata geçirilen Asmalı Bahçeler İzmir'de yer alıyor

Asmalı Bahçeler nerede?

Asmalı Bahçeler projesi Tanyer İnşaat tarafından İzmir’de hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden meydana gelen Asmalı Bahçeler projesinde ayrıca 2+1 ve 3+1 dubleks villalar yer alıyor. İzmir Asmalı Bahçeler projesi kapsamında akıllı ev sistemi kullanılıyor. Toplam 98 adet daireden oluşan Asmalı Bahçeler İzmir Evleri 19 bin 172 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Tanyer İnşaat Asmalı Bahçeler projesi kapsamında 120 araç kapasiteli kapalı ve 50 araç kapasiteli açık otopark alanı bulunuyor. Ayrıca elektrikli araçlar için de şarj ünitesi bulunan Asma Bahçeler projesinde 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile özel güvenlik elemanları yer alıyor. Bunların dışında Asmalı Bahçeler satılık daire sahibi olanlar fitness center, yarı olimpik havuz, suna, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, sığınak son olarak da etkinlik ve hobi salonlarından faydalanabiliyor.

Asma Bahçeler nerede?
İzmir’de yer alan Asmalı Bahçeler Narlıdere’de konumuyla da dikkat çekiyor. Asmalı Bahçeler projesi havaalanına 15 dakika, otobana 5 dakika, Çeşme'ye ise 30 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Asmalı Bahçeler alışveriş merkezlerine ve üniversitelere yakın konumda yer alıyor.

Asma Bahçeler adres bilgileri: Altınvadi Caddesi No:123 Narlıdere, İZMİR

Asma Bahçeler iletişim bilgileri
0 232 238 27 57
www.asmabahceler.com

Proje Bilgisi: Asmalı Bahçeler