Asmalı Hayat Projesi

Dekar Asmalı Hayat projesi Dekar Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa ediliyor

Asmalı Hayat Projesi

Dekar Asmalı Hayat projesi Dekar Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 78 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Asmalı Hayat projesi 244 daire ve villalardan oluşuyor. Asmalı Hayat projesi satılık daire büyüklükleri 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişiyor. 

Dekar Asmalı Hayat projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, güneşlenme terası, kameralı güvenlik ve süs havuzu yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve ebeveyn giyinme odası. 

Asmalı Hayat projesi fiyatlarının 690 bin lira ile 2 milyon lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz.  Dekar Yapı'nın Asmalı markasının devamı olan Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Yakuplu Marina yolu üzerinde Eston Reşitpaşa projesine komşu olarak inşa ediliyor. Projenin mimarlığını Deniz Çağlar Duman yapıyor. Zemin Etüdü yapılmış olan Asmalı Hayat projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Dekar Asmalı Hayat adres bilgisi :  Marmara Mahallesi Hürriyet Bulvarı No : 251 Beylikdüzü - İstanbul
Dekar Asmalı Hayat iletişim bilgileri
Telefon : 0212 875 05 01
Web : asmalihayat.com

"Asmalı Hayat Projesi " Başlıklı Haberin Galerisi

Asmalı Hayat Projesi

Asmalı Hayat Projesi

Asmalı Hayat Projesi

Asmalı Hayat Projesi

Firma Bilgisi: Dekar Yapı
Proje Bilgisi: Asmalı Hayat