Asmalı yaşam başlıyor

Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Evler Projesi’nin 64 bahçeli evden oluşan 1. Etabı sahiplerine teslim edildi

Asmalı yaşam başlıyor

28 Kasım 2012 / emlakwebtv
Dekar DK’nın Bahçeşehir’de inşa ettiği Asmalı Evler projesinin 1. etabı tamamlandı. 64 bahçeli evden oluşan 1. etabın ev sahiplerine teslimi ile de Asmalı Evler’de yaşam başlıyor. Projenin 2. ve 3. etaplarında sınırlı sayıda kalan evlerin satışları ise devam ediyor.

Bahçeli bir hayata adım atmak isteyen aileler için Dekar DK tarafından tasarlanan Asmalı Evler projesi her evin 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçelere sahip olması ile dikkat çekiyor. Toplam 55 bin metrekare arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesis, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor.  

134 metrekare ile 180 metrekare arasında brüt alanlı dokuz farklı ev tipinden oluşan Asmalı Evler’in 58 evlik 2. etabı Haziran 2013’te, 48 evlik 3. etabı ise Ekim 2013’te teslim edilecek. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.asmalievler.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.