Asmin Park'ı Arya proje pazarlayacak

Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen Asmin Park'ın satışını Arya Proje Danışmanlık üstlendi

Asmin Park'ı Arya proje pazarlayacak

İstanbul'un farklı noktalarından 10 ayrı konut projesinin satış ve pazarlamasını yürüten Arya Proje Danışmanlık, Tuzla Aydınlı'da hayatag eçirilen Asmin Park'ı da portföyüne kattı. Proje, Düz Çizgi Mimarlık tarafından hayata geçirildi.

Asmin Park projesi
İnşaatın KOBİ'leri olarak tanımlanan müteahhit grubuna yönelik hizmet ağını genişleten Arya Proje tarafından satışı yürütülecek olan Asmin Park, avantajlı koşullar ve özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 2 blok üzerinde 94 konuttan meydana gelen Asmin Park bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 

 

Asmin Park'ı Arya proje pazarlayacak

 

Daire fiyatları
119 metrekare büyüklüğünde 46 adet 2+1, 143 metrekare büyüklüğünde 46 adet 3+1 ve iki adet de 1+1 tipi dairenin yer aldığı Asmin Park projesinde, 2+1 tipi dairelerin satış fiyat 310.000 TL'den başlıyor. 3+1 daireler ise 370.000 TL'den satışa sunuluyor. 

Asmin Park nerede?
2017 yılının sonunda teslimlerin başlayacağı Asmin Park projesi D-100 karayoluna yaklaşık 3.5 km uzaklıkta bulunuyor. Projede yer verilne sosyal alanlar arasında, yüzme havuzu, kapalı otopark, gölet havuzlar, çocuk parkı, basketbol sahası, fitnees salonu ile bisiklet ve yürüyüş yolları da bulunuyor.

Asmin Park projesinde lansmana özel metrekare fiyatları ise 2 bin 550 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: düz çizgi mimarlık
Proje Bilgisi: asmin park