Aspen’le kep töreni

Aspen, Geleceğin işadamı ve yöneticileri olan İ.Ü. İşletme fakültesi, İşletme İktisadi Enstitüsü öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı

Aspen’le kep töreni

10 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Aspen, Geleceğin iş adamları ve yöneticileri olarak adlettiği İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı. Mezuniyet töreninde, sektör profesyonelleri tecrübe ve deneyimlerini anlattı, kendi öğrencilik yıllarına ait anılarını paylaştı. İşletme İktisadi Enstitüsü’nün önceki dönem mezunlarından olan Aspen Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yılmaz: “23 yıllık deneyimi gençlerle paylaşmak, dokunulabilir, ulaşılabilir olmak, sektör bilgisini, birikimini gençlere aktarmak bizim için çok önemlidir. Güçlü bir Türkiye için, güçlü ve donanımlı gençlere ihtiyaç vardır. Türkiye’nin genç nüfusunun önemine dikkat çekmek ve gençliğin enerjisini doğru ve faydalı alanlara yönlendirmek tüm yetişkinlerin sorumluluğudur. Üniversite bittikten sonra, öğrenmeye devam ederek kurduğumuz firmamızı, büyütmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Bugün burada onur konuğu olarak bulunmak, bizim için gurur kaynağıdır” dedi. Törene onur konuğu olarak katılan Yılmaz’a, teşekkür plaketi verildi. 

İşletme İktisadi Enstitüsü mezunlarına diplomaları bölüm akademisyenleri tarafından verilirken duygulu anlar yaşandı. Diplomasını alan gençler hocalarıyla ve profesyonellerle birlikte keplerini havaya attı.