Asrın Konutları adres bilgileri

Asrın Konutları adres bilgilerine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz

Asrın Konutları adres bilgileri

Asrın Konutları adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Asrın Konutları projesi 34 bin metrekare alan üzerinde Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Projede daireler 80 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor. Asrın Konutları projesi 258 adet daireden meydana geliyor. 

Kuran İnşaat tarafından hayata geçirilen Asrın Konutları muhafazakar kesime hitap eden sosyal özellikleri ile dikkat çekiyor. Asrın Konutları projesinde daire fiyatları şöyle; 1+1 daireler 143 bin TL'den, 2+1 daireler ise 236 bin TL'den başlıyor. Proje 14 katlı V şeklinde tek blok halinde tasarlandı. Sosyal alanlar ise kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlandı. 

Asrın Konutları nerede?
Asrın Konutları İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta yer alıyor. Metrobüse 8 dakikalık yürüyüş mesafesinde, E-5'e aracınızla 1 dakika, E-6 bağlantı yoluna 4 dakika, Atatürk Hava Limanına 15 dakika, Media Markt, Carrefour, Real, Bauhaus ,Migros, Skyport, Beylicium, Koçtaş, Darty alış-veriş merkezlerine , Esenyurt Devlet Hastanesine, Beylikdüzü Medilife Cerrahi Merkezine ve Medicana Inernational Hastanesine ortalama 3-4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konutları merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Asrın Konutları adres bilgileri
Asrın Konutları adres bilgilerine satış ofisini arayarak ulaşabilirsiniz.
Asrın Konutları İletişim Bilgileri
Telefon : 0212 852 30 30
Web : http://www.kuraninsaat.com/

 

Proje Bilgisi: Asrın Konutları