Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Batı Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesi fiyatları 40 ay 0 faiz avantajı ile 160 bin TL’den başlıyor

Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Astro Beylikdüzü projesi Batı Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. Astro Beylikdüzü, her metrekaresi kullanım açısından son derece elverişli 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki farklı tip sunuyor. Proje, toplamda 2 blokta 42 adet home office ve 9 adet dükkandan oluşuyor. 47 m2 ile 93 m2 arasında değişen home officelerde ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve klima standart olarak bulunmaktadır.

Astro Beylikdüzü fiyatları
Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluştu. Yakın gelecekte Beylikdüzü’nün en işlek caddelerinden biri olacak olan Hürriyet Bulvarı’nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı oluyor.

Astro Beylikdüzü ödeme planı

Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

Astro Beylikdüzü 

Projede sosyal alanlar için düşünülen ayrıntılar farklılık yaratıyor. Astro projesinde geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terası bulunmaktadır. Ayrıca her home office ait depo alanları da düşünüldü.

Eksiksiz hizmet anlayışının sunulduğu Astro Beylikdüzü projesinde resepsiyon hizmetleri, temizlik hizmetleri ve güvenlik hizmetleri güler yüzlü ekibi ile alıcılarının tam bir residans hizmeti almasına katkı sağlıyor.

Astro Beylikdüzü nerede?
Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Astro Beylikdüzü iletişim:
www.astrobeylikduzu.com
Satış Ofisi: 444 49 33

Astro Beylikdüzü 


Batı Yapı: Sektördeki 18 yıllık tecrübe ve birikimi ile estetik, sağlam ve güvenilir yapılar üreten Batı Yapı, birçok konut, iş merkezi ve sosyal yapı projelerini başarıyla tamamlamıştır. 2. Kuşağın yönetimi ve idaresinde yeni bir yapılanma içerisinde olan Batı Yapı, sektöre yeni bir bakış açısı ve farklılık katacak çalışmaları ile yeni projelerine imza atmaya hazırlanıyor…

Merak uyandıran ve sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmayı hedef edinen Batı Yapı, fonksiyonelliğe ve hizmet kalitesine son derece önem vermektedir. Kısa ve uzun vadede tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek konutlar inşa etmenin yanı sıra satış sonrası müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir hizmet anlayışını benimsemektedir.

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Batı Yapı; Astro Beylikdüzü projesi ile inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor

"Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL" Başlıklı Haberin Galerisi

Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Astro Beylikdüzü fiyatı 160 bin TL

Proje Bilgisi: Astro Beylikdüzü