Astro Beylikdüzü fiyatları

Astro Beylikdüzü fiyatları açıklanmış olup, detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz

Astro Beylikdüzü fiyatları

Astro Beylikdüzü Batı Yapı tarafından 2 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplam 42 adet home ofis ve 9 adet dükkanın bulunduğu Astro Beylikdüzü fiyatlarından önce Astro Beylikdüzü satılık daire özelliklerinden bahsedelim.
Astro Beylikdüzü satılık daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Astro Beylikdüzü daire büyüklükleri 47 metrekare ile 93 metrekare arasında tasarlanıyor. Astro Beylikdüzü teslim tarihi olarak da 2015 yılı veriliyor.

Astro Beylikdüzü fiyat bilgileri açıklanmış olup, Astro Beylikdüzü fiyatları 160 bin TL'den başlıyor. Banka kredili ödeme sisteminin de yer aldığı Astro Beylikdüzü ödeme planı kapsamında 40 ay vade ve 0 faiz ödeme sistemi bulunuyor.
Astro Beylikdüzü projesinden konut sahibi olanlar; geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terastan faydalanabiliyor. Ayrıca her home office ait depo alanları da düşünülmüş bir şekilde teslim ediliyor.

Astro Beylikdüzü nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Astro Beylikdüzü projesi Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. Astro Beylikdüzü projesi Hürriyet Bulvarı'nda yer alıyor.

Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Astro Beylikdüzü iletişim bilgileri
www.astrobeylikduzu.com

 

"Astro Beylikdüzü fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Astro Beylikdüzü fiyatları

Astro Beylikdüzü fiyatları

Astro Beylikdüzü fiyatları

Astro Beylikdüzü fiyatları

Proje Bilgisi: Astro Beylikdüzü